ISM – Verslo klasė

„Vėtrungės“ gimnazijos III klasių mokiniai 2021-2022 m. dalyvavo projekte, ISM – Verslo klasė. Projekto metu mokiniams buvo pristatyta daug įvairių paskaitų. Su mokiniais pamokos metu galėjome išklausyti Online mokomosios medžiagos tokiomis temomis: „Personal Branding: stedent edition“, „Will robots free us from work?“ „ Desing Thinking“. Nuotoliniu būdu vyko paskaitos kurias vedė universiteto dėstytojai, dėstytojai atsakydavo į mokinių užduodamus klausimus, pasidalijo žiniomis ir vedė įdomias paskaitas temomis – „Inovatoriškos technologijos rinkodaroje: Kur ir kaip matysime reklamą ateityje?“ „ Alternatyvios investicijos ir finansai“, Diktatorius per prievartą? Kodėl protestai Baltarusijoje neatnešė demokratinių permainų? „Galimybių paieška inovacijoms“. Mokiniai gavo daug naudingos informacijos, pagilino ekonomines žinias. Dalyviams buvo įteikti elektroniniai pažymėjimai už išklausytą kursą, kurie pridės papildomus 0,3 balo stojant į ISM universitetą. /Ekonomikos mokytoja Indrė Molienė/