Edukacinė išvyka

Lapkričio 9 d. būrys 1eko1 klasės mokinių pamokas iškeitė į edukacijas Kaune.  Rytmetys prasidėjo jaukiame Kauno pakraštyje – Pažaislio vienuolyne, kuriame gidė supažindino su barokinės kultūros reliktais ir paslaptimis, susijusiomis su kamaldulių vienuoliais. Vėliau laukė popietė Kauno pilies muziejuje, kurioje gidas supažindino su kryžiuočių kovomis, viduramžių bausmėmis, teisėjų pareigomis bei autentiškais archeologiniais pilies radiniais. Istorinę pažintį  mokiniai tęsė Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Daug pamatyta, dar daugiau išgirsta, tad istorijos ir literatūros pamokos įgaus gilesnę prasmę. O Laisvės alėjoje praleistas laikas su klasės draugais tebūna paskata dar ne kartą sugrįžti į šį miestą.