Džiaugiamės mokinės pasiekimais

Spalio 25 d. aktyvi mūsų gimnazistė – IIId gimnazijos klasės mokinė Auksė Janušauskaitė buvo pakviesta dalyvauti nuotolinėje Tarptautinėje Biomedicinos olimpiadoje, kuri buvo sudaryta iš trijų sričių: „Ląstelės ir molekulinė biologijos“, „Anatomijos ir fiziologijos“ bei „Farmakologijos ir toksikologijos“. Pastarojoje Auksei sekėsi geriausiai ir vos žingsnelio pritrūko, kad patektų į antrąjį etapą. Šiuo metu mokinė intensyviai ruošiasi trečiajai Lietuvos Neuromokslų Brain Bee olimpiadai, vyksiančiai 2023 m. sausio 10 d. Linkime Auksei sėkmės!

Biologijos mokytoja Indrė Venskuvienė

O lapkričio 7 d.  Auksė Janušauskaitė dalyvavo rubrikos #BEcool #AFTERschool filmavime, kuriame pasidalino savo patirtimi savanoriaujant Lietuvos Raudonojo Kryžiaus jaunimo programoje.

Įrašą pamatysite:
💥 Lapkričio 25 d. 👇
15:00 val. Delfi naujienų portale