Anglų kalbos konkursas

Šių metų sausio 23-24 dienomis „Vėtrungės“ gimnazijoje vyko atrankinis I-II gimn. klasių mokinių anglų kalbos konkursas. Jame dalyvavo 26 mūsų gimnazijos mokiniai. Pirmąją konkurso dieną, pažiūrėję vaizdo įrašą „My is story is painted on my body“, mokiniai turėjo atlikti užduotį raštu – parašyti apžvalgą anglų kalba. Antrąją konkurso dieną 12 geriausių darbų autoriai turėjo galimybę pademonstruoti savo kalbėjimo įgūdžius. Pirmąją vietą pasidalino du mokiniai, Emilija Grincevičiūtė (2b) ir Vytautas Zokas (1eko2), kuriuos konkursui paruošė mokytojos R. Raškevičė ir S. Jonėnienė. Šie mokiniai turės dalyvauti miesto 9-10 klasių anglų kalbos konkurse, vyksiančiame Klaipėdos „Žemynos“ gimnazijoje sausio 31 dieną. Linkime Emilijai ir Vytautui susikaupimo, drąsos ir didžiausios sėkmės!

Konkurso organizatorės D.Ivaškevičiūtė ir R.Balsevičienė