25-osios abiturientų laidos Paskutinis skambutis

Pirmąją vasaros dieną Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijoje nuaidėjo jubiliejinės 25-osios laidos abiturientų Paskutinis skambutis. Šią, nuostabiai saulėtą dieną, į mūsų gimnaziją sugužėjo mokytojai, išskirtinai pasipuošusios ketvirtokų auklėtojos, abiturientai bei jų tėveliai. Šventė vyko aktų salėje, kurioje skambėjo dainos, gražūs žodžiai, palinkėjimai abiturientams, kurių dar laukia paskutiniai ir svarbiausi išbandymai – brandos egzaminai. Šventę vainikavo abiturientų tėvelių šilti žodžiai mokytojams ir visai mokyklos bendruomenei,  „Vėtrungės“ gimnazijos direktorės Ž. Kiškionytės kalba, klasių auklėtojų linkėjimai ir abiturientų padėka visai bendruomenei.

Kaip ir kiekviena tokia šventė, taip ir ši, reikalauja didelio pasiruošimo ir darbo, taigi nuoširdžiai norime padėkoti 3 gimn. kl. mokiniams, kurie ruošiesi ir nepabijojo scenos, mokytojai J. Stakauskaitei, kuri negailėdama nei laiko nei pastangų išvystė ir išpildė visą šventės idėją, V. Auglienei – už kruopščiai paruoštus dainorėlius, visiems atlikėjams, taip pat akompaniatoriui A. Lukšiui už renginio metu skambėjusias melodijas, šokių mokytojai V. Morkūnienei už pagalbą ruošiant choreografiją, violončelininkei 1A gimn. mokinei S. Žukauskaitei.

Trečių klasių auklėtojos