Vokiečių kalbos kūrybinės dirbtuvės

Jau trečią kartą visoje Lietuvoje vyko „Ő kaip vokiškai“ renginiai. Klaipėdoje Simono Dacho namai organizavo 3 dienų kūrybines dirbtuves „Literatūrinis Memelio kraštas“.Šiose vokiečių k. kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavo ir mūsų gimnazijos mokinės Urtė Jankutė 1e ir Karolina Mykaitė 2e kl. Užsiėmimų metu mokiniai susipažino su Klaipėdos krašto istorija, rašytojais bei šiame krašte gimusiais poetais. Mokiniams įsimintiniausia buvo pažintinė kelionė į Rusnę, Šilutę, Vilkyškius. Paskutinę veiklų dieną mokiniai demonstravo parengtus pristatymus bei sudarė Klaipėdos krašto literatūrinį žemėlapį.

Šios kūrybinės dirbtuvės buvo labai naudingos, tad ateityje mokiniai norėtų dažniau dalyvauti panašiose vokiečių kalbos kūrybinėse veiklose. /Vokiečių k. mokytoja R. Gedmontienė/