Tvarios ateities kūrėjų laboratorija

Dalinamės foto:  Lietuvos jūrų muziejus  

Gegužės 26 d.  2e ekologinės klasės mokiniai dalyvavo „Tvarios ateities kūrėjų laboratorijoje” . Šiame renginyje, kuris yra sudėtinė projekto „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021“ dalis, 16 Klaipėdos miesto įmonių, verslo organizacijų bei ugdymo įstaigų dalinosi savo patirtimi, taikant gamtą tausojančias technologijas, įrenginius, darbo priemones. Mūsų gimnazijai atiteko tema ,,Kaip panaikinti vandens taršą?“. Mokiniai pasirinko itin aktualią problemą – vandens tarša plastiku . Vėtrungiečiai sukūrė valdomą plaustą, valantį vandenį nuo smulkių plastiko liekanų. Šio laivo veikimas buvo pademonstruotas renginio metu. Moksleiviai virtualiu būdu jau dalyvavo muziejaus ekoforumuose, pristatydami savo temas, analizuodami gamtai grėsmingas situacijas ir ieškojo būdų bei sprendimų, kaip gyventi tvariau. /Biologijos mokytoja Indrė Venskuvienė/