Tradiciškai metus baigiame pergalėmis

Kasmet konkursų, renginių, olimpiadų maratoną mūsų gimnazijos mokiniai ir mokytojai pabaigia besiruošdami ir dalyvaudami tradiciniame Klaipėdos miesto moksleivių meninio skaitymo užsienio kalbomis (anglų, rusų, prancūzų, vokiečių) konkurse „Gyvenimo spalvos“, kuris vyksta „Varpo“ gimnazijoje.  Šiemet, gruodžio 11 d., iš 12-os miesto mokyklų į konkursą susirinko daugiau nei 30 mokinių. Jie varžėsi dviejose grupėse 1-2 , 3-4 gimn.kl. mokinių grupėse. Gimnazistai deklamavo poeziją 4-iomis kalbomis. Tikrai nemažas iššūkis žiūrovams buvo suprasti, ką dalyviai deklamavo užsienio  kalbomis, jei tos kalbos nežino ar nesimoko. Vis dėlto skaitovų išmonė, spindinčios akys ir sklindanti energija leido pajausti eiliuoto žodžio galią.  Pastaroji galia ir leido  „Vėtrungės“ gimnazijos mokiniams pelnyti nugalėtojų laurus. Dvi dalyvės – dvi pergalės!

3-4 gimn. kl. mokinių grupėje laimėjo  Radvilė Damošiūtė  –  I vieta  (4b, rusų k. mokyt. Tatjana Darulienė)

3-4 gimn. kl. mokinių grupėje laimėjo Aura Naimavičiūtė  –  II vieta (4b gimn. kl. anglų k. mokyt. Raimonda Raškevičė)

Dėkojame, sveikiname, džiaugiamės, didžiuojamės!!!

Anglų k. mokytoja ir konkurso vertinimo komisijos narė Birutė Buinevičienė