Tęsiasi glaudus bendradarbiavimas su KU

Rugsėjo 16 d KU Sporto rekreacijos ir turizmo katedra pakvietė į renginį „Sportuok su Klaipėdos universiteto sporto žvaigžde”. Renginyje dalyvavo Klaipėdos ,,Varpo‘‘, ,,Žemynos‘‘ , Vytauto Didžiojo ir ,, Vėtrungės‘‘ gimnazijos moksleiviai. 2 e klasės mokiniai  kartu su sportininkais ir studentais galėjo išbandyti jėgas 6 sporto šakose: dviračių sportas, irklavimas, boksas, futbolas, sunkioji atletika. Dalyviai turėjo galimybę pabendrauti su šių sporto šakų profesionalais sportininkais, treneriais, susipažinti su KU studijų programomis. Mūsų gmnazistai išbandė jėgas ne tik sporto aikštelėse, bet ir dalyvavo viktorinoje, tokiu būdu  pasitikrino žinias apie sportą bei ugdė lyderystės gebėjimus. Žavinga KU šokių grupė ,, Leader Dance‘‘ leido pajausti fizinio ugdymo ritmą ir kūrybinę jėgą. Po renginio moksleiviai buvo apdovanoti ,, Akropolio‘‘ dovanų kortelėmis.

Dėkojame Sporto rekreacijos ir turizmo katedros vedėjai, Lietuvos olimpinės akademijos prezidentei Astai Šarkauskienei už ilgametį bendradarbiavimą. /Fizinio ugdymo mokytoja Laima Ložienė ir psichologė Renata Baltrimienė/