Sveikiname

22 – antrajame nacionaliniame konkurse „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ sėkmė aplankė visą būrį „Vėtrungės“ gimnazijos antrokų. Iš viso konkurse dalyvavo 1068 mokiniai iš Lietuvos ir lietuviškų mokyklų užsienyje. Iš 949 konkursui atsiųstų darbų komisija II vietą skyrė Emilijos Trimailovaitės , 2e piešiniui „Laisvė“. Filmų  kategorijoje II vietą iškovojo Rasos Ruškytės, 2e sukurtas dokumentinis  filmas „Tremtis“, dainų kategorijoje prizinę II vietą užėmė Auksės Janušauskaitės, 2d kūrinys „Amžina daina“. Net  trys prizinės vietos buvo iškovotos rankdarbių kategorijoje. II vietas užėmė: J. Mangirdo ir V. Budgino, 2a darbas „Antrasis pasaulinis karas Lietuvoje“;  M. Kučinsko, T. Bertulio ir G. Kazlauskaitės, 2a maketas „Lietuvos Seimas 1991 01 13“; S. Daugėlaitės, V. Jokšaitės, E. Koroliovos , 2d rankdarbis „Sausio 13-oji“;  III vietą laimėjo U. Palubinskaitės, J. Dulkytės, G. Šreiderytės, G. Valantinaitės, G. Lekevičiūtės , 2a sukurtas darbas „Romas Kalanta“. Džiaugiamės gimnazistų iškovotomis prizinėmis vietomis ir linkime jiems kūrybinės sėkmės tolesniuose darbuose!