Sveikiname

Šių metų gegužės 6 d. Skuodo Pranciškaus Žadeikio  gimnazijoje vyko 18-oji regioninė projektinių darbų konferencija „Pranciškaus Žadeikio vardas mus įkvepia“. Joje dalyvavo ir savo darbus pristatė  Skuodo Pranciškaus Žadeikio,  Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės, Salantų, Mosėdžio gimnazijų ir Skuodo rajono Barstyčių vidurinės mokyklos bei mūsų gimnazijos moksleiviai.

Projektinių darbų pristatymai buvo suskirstyti į dvi grupes: kalbų, menų, socialinių mokslų bei gamtos, tiksliųjų, technologijų mokslų. Konferencijos dalyviai pristatinėjo savo darbus ir atsakinėjo į komisijos užduodamus klausimus. Mūsų gimnazijos moksleiviai pristatė keturi  projektinius darbus –  „Kūrybiškoji matematika“ ir „Klaipėdos tautinio kostiumo detalė – Delmonas“( darbo vadovės A.Karmanova ir E.Kleivienė, pristatė trečių klasių gimnazistai A. Gedvilaitė ir J.Stančikas).  Aischilo „Prikaltasis Prometėjas“ ( darbo vadovė N. Globienė, pristatė pirmokės gimnazistės G.Pragulbeckytė, L.Semionova, V.Jucevičiūtė) bei  „K. Donelaičio krašto ir kūrybos paslaptys ”  (darbo vadovės V.Čižauskienė, V. Auglienė, D. Mickutė, E.Kleivienė, R.Mickutė, darbus pristatė puiki trečiokų komanda:K.Antanaitis, I.Daukšaitė, G.Ališauskaitė, M.Adomaitytė, P.Rauba, D. Mickus ).

Iš abiejų sekcijų buvo išrinkta po 3 nugalėtojus. Kalbų, menų ir socialinių mokslų sekcijoje III-ąją vietą užėmė Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos komanda su kūrybiniu projektiniu darbu „ Kristijono Donelaičio krašto ir kūrybos paslaptys“.

Dėkojame ir džiaugiamės savo mokinių , mokytojų pasiekimais bei kūrybiškumu.