Spaudos atgavimo diena

Gegužės 7-ąją Lietuvoje minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena, kuri  buvo minima ir mūsų mokykloje. „Vėtrungės“ gimnazijoje visą savaitę vyko integruota etikos ir bibliotekos pamoka – viktorina visoms šešioms pirmųjų  gimnazinių klasių mokiniams. Tokia pamoka organizuojama jau kelis metus iš eilės ir tapo gražia tradicija kasmet paminėti mūsų tautai itin svarbų įvykį- lietuviškos spaudos draudimo panaikinimą. Šiandien, būdami laisvi ir nepriklausomi,   linksmai kalbėjomės apie svarbią mūsų tautai dieną, organizuodami integruotą viktoriną „Aš žinau!“, kurios dėka  pasikartojome istorinius faktus, prisiminėme įdomesnes sąvokas, pagilinome žinias apie knygnešius, sužinojome primirštus dalykus apie gimtąją kalbą, jai nusipelniusias iškilias asmenybes. Pamoką – viktoriną vedė etikos mokytoja L.Lamsaitienė ir bibliotekininkė I.Leonavičienė.