Protų mūšis „Europos religijos“

dav

Gegužės 14 dieną, quizizz.com tinklapio pagalba, įvyko Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos komandinis protų mūšis „Europos religijos“, skirtas Europos dienos paminėjimui ir MEPA („Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“) veikloms įgyvendinti. Dalyvavo 6 komandos – 1A, 1B, 1E, 2B, 2C ir 3C klasės. Kiekviena komanda delegavo po keturis atstovus.

Protų mūšyje „Europos religijos“ buvo pateikta 40 klausimų iš įvairiausių Europoje buvusių ir esamų religijų – keltų, graikų, romėnų, germanų, judaizmo, krikščionybės, islamo bei karaimų. Mūšio metu matėsi tik komandiniai taškai. Pasibaigus protų mūšiui, paaiškėjo komandos nugalėtojos ir individualūs rezultatai.

Komandiniame protų mūšyje „Europos religijos“ atkakliausia kova vyko dėl 3 vietos ir ji nebuvo aiški iki pat pabaigos. Tad 3 vietą užėmė 2B klasė (Ignas Juškėnas, Nedas Krugelis, Džiugas Šveikauskas ir Dovilė Vilidaitė), kuri vadinosi automatiniu quizizz.com tinklapio sugeneruotu pavadinimu „Tea Rexes“ (surinko 106800 taškų); 2 vieta atiteko 1B klasei (Eimantas Samušis, Benas Urniežius, Titas Viliopas ir Gintarė Žukauskaitė), kuri vadinosi „Dancing Slugs“ (surinko 119170 taškų), na o protų mūšio nugalėtojais tapo 1E klasė (Ervinas Dambrauskas, Vidmantė Domarkaitė, Neringa Janukonytė ir Eimantas Januška) pavadinimu „Woke Sloths“ (surinko 129720 taškų).

Geriausius individualius rezultatus parodė Neringa Janukonytė, Eimantas Januška ir Ignas Rinkevičius. 1 vietą užėmė N. Janukonytė 1E (surinko 37100 taškų); 2 vieta atiteko E. Januškai 1E (surinko 33460 taškų); 3 vietą iškovojo I. Rinkevičius 2C (surinko 31860 taškų).

Svarbiausia, kad protų mūšis „Europos religijos“ įvyko šiais sunkiais karantino ir nuotolinio mokymo laikais, nors įpusėjus komandų prisijungimui dingo internetas, bet gana greitai jis vėl atsirado, tad visi spėjo prisijungti laiku. Dėkoju visoms komandoms, kurios dalyvavo ir įrodė, kad protų mūšiai gali vykti ekstremaliomis sąlygomis ir nuotoliniu būdu.

Tikybos mokytojas

Dainius Sobeckis