Popietė su daina

« 10 »

Gegužės 14 dieną ketvirtą kartą vyko kasmetinis, tradiciniu tampantis renginys „Popietė su daina“. Į autorinį merginų ansamblio „Still“ vakarą buvo pakviesti tėčiai, mamos, draugai ir mokytojai. Šiemetinė popietė buvo ypatinga, nes ją organizavo pačios merginos – repetavo dainas, ruošė dovanas ir kvietimus, puošė aktų salę. Į savo koncertą dainininkės pasikvietė profesionalius Kęstučio Jablonskio grupės muzikantus – bosistą Arūną Degutį, būgnininką Robertą Kamarauską, klavišininką ir mūsų koncertmeisterį Algirdą Lukšį. Taigi, merginų ansamblis labai džiaugėsi galėdamos dainuoti akompanuojant „gyvai“ grupei. Koncerto metu Ieva Bakutytė duetu dainavo su realybės šou „Muzikos akademija“ (LNK) dalyviu Nerijumi Stankumi. Tai buvo dar vienas vakaro siurprizas. Merginos atliko įvairaus stiliaus dainas: lietuvių   liaudies, džiazo , lietuviškos estrados ir populiariausių užsienio atlikėjų hitus. Brigita Sendriūtė ir Raimonda Briaunytė duetu atliko labai visiems gerai žinomą dainą „Fly me to the moon“, solistės Liveta Aleknaitė dainavo dainą „Sodas“, Kamilė Drugeikaitė „Monologas tau“, o ansamblio narės Gintarė Beniušytė, Laura Bakutytė, Viktorija Klastaitytė su kitomis merginomis atliko Kosto Smorigino dainą „Metų laikai“, negrų l. dainą „Hello my baby“ ir kt. dainas. Popietės dalyvius ir žiurovus džiugino šokių kolektyvas „Mi Vida“ (vadovė Vida Ruikienė). Vakaras buvo šiltas, pilnas emocijų ir geros nuotaikos.
Šių metų merginų ansamblio „Still“ koncertinis bagažas tikrai nemažas- dalyvauta net 30 renginių, laimėtos prizinės vietos tarptautiniuose, respublikiniuose, miesto konkursuose. Latvijoje III tarptautiniame vaikų ir jaunimo konkurse – festivalyje „Talentas be sienų“ laimėta I vieta, Kaune tarptautiniame vaikų ir jaunimo festivalyje „Baltumo šventė“ laimėtas festivalio prizas, Klaipėdos miesto mokyklų patriotinės dainos konkurse „Dainuok lietuviškai, dainuok apie Lietuvą“ laimėta II vieta, VI – jame tarptautiniame vaikų ir jaunimo estradinio dainavimo konkurse „Linksmieji perliukai 2015“ laimėtos I ir II vietos, gilias tradicijas turinčiame Klaipėdos miesto konkurse „Giest lakštingalėlis“ merginos tapo laureatėmis ir t.t.
Dėkojame merginų ansambliui „Still“ už gražius, prasmingus ir koncertinius mokslo metus !