Poezijos pavasaris „Pasaulis vis dar noksta manyje“ 

Birželio 6 dieną gimnazija pasipuošė poezijos posmais, dovanojančiais visiems nuostabų poetinio žodžio skambesį, džiugią nuotaiką, viltį, pasitinkant vasarą. Į šventę susibūrė ištikimi poezijos bičiuliai, kūrėjai. Susirinkusiuosius užburiančiais muzikos garsais sveikino kanklininkės Livija Jurkutė ir Gaivilė Kačinskytė, pianistės Dominyka Paslavskaja ir Yulianna Halaktionova ir, žinoma, ansamblis „Still“. Savo kūryba dalijosi rašytojos ir mokytojos talentą  suderinanti  Lietuvos rašytojų sąjungos narė Rita Latvėnaitė – Kairienė. Šventėje taip pat svečiavosi ir savo kūrybą pristatė Agnė Banitauskaitė, ,,Ąžuolyno“ gimnazijos moksleivė, Vytauto Didžiojo gimnazijos moksleiviai Sofia Jonušauskaitė ir Rapolas Toliušis. Renginyje skambėjo  ir vėtrungiečių poetų eilės. Savo kūrinius pristatė Augustė Palekaitė, Auksė Janušauskaitė, Karolina Petravičiūtė , Ema Bieliauskaitė, Monika Narkutė, Rasa Ruškytė, Novelė Egertaitė, Vidmantė Domarkaitė.  Dėkojame jauniesiems poetams, taip pat renginio vedėjams Neringai Rimkutei ir Herkui Kaspučiui. Nuoširdžiai dėkojame muzikos mokytojai Vidai Auglienei bei lietuvių kalbos mokytojoms už surengtą jaukią šventę.