Pasitikome Rugsėjį

Kaip ir kasmet Rugsėjo 1-oji pakvimpa kardelių žiedais, žiba auksu nubučiuotais medžių lapais, budina žinių troškulį… Ši šventė sukelia dvilypius jausmus: ji užbaigia smagiai praleistą vasarą ir užleidžia vietą rudeniui, kuris teikia džiugesio, vilties ir įkvėpimo…. Šis rugsėjis ypatingas. Mūsų gimnazijoje atidaromos net trys universitetinės ekologijos ir aplinkos technologijų ugdymo klasės. Gimnazija ima bendradarbiauti su Klaipėdos universitetu. Tad šia proga universitetinės eko klasės su pačiais gražiausiais linkėjimais žemei gimnazijos kiemelyje pasodino ąžuolą, kurį pažadėjo branginti ir puoselėti. Aidint melodingoms dainoms, mokinių klegesiui pasitikome dar vieną, nauja žadantį, rugsėjį… Linkime visiems šventinės nuotaikos, šviežių minčių, draugiškų pokalbių ir bendro noro mokytis! Su švente!