Nacionalinė jūros mokslų ir technologijų konferencija

Spalio 21-22 d. Klaipėdos universitete vyko 14 – oji nacionalinė jūros mokslų ir technologijų konferencija. Šios konferencijos tikslas – suburti visus besidominčius jūrine aplinka ir kultūra žmones bendrai diskusijai bei informacijos pasidalinimui apie jūrinių tyrimų ir technologijų vystymosi perspektyvas, jūrinės aplinkos naudojimo, tausojimo bei saugojimo būdus, jūrinės kultūros bei paveldo puoselėjimo tradicijas. Konferencijoje pranešimus skaitė mokslininkai ir tyrėjai iš visų Lietuvos mokslo ir studijų institucijų, jūrinio verslo, atsakingų institucijų, nevyriausybinių organizacijų atstovai ir visi besidomintys jūrine tematika. Dalyvauti šioje konferencijoje buvo pakviesti ir mūsų gimnazijos geografijos praktinių tiriamųjų darbų grupės moksleiviai. Jie pristatė savo tiriamuosius darbus: „Melnragės paplūdimio pločio trumpalaikiai pokyčiai“. Raveikytė Viktorija, Ugnė Barauskaitė. ,,Laivų eismo intensyvumas Klaipėdos uoste”. Goda Adomavičiūtė, Gabija Radzevičiūtė, Andželika Viskantaitė. „Biologinio apaugimo eksperimentas Danės upėje: organizmų įvairovės priklausomybė nuo plokštelių paviršiaus padengimo tipo“. Gustė Baltrušaitytė, Karolina Klymantaitė, Emilija Žitkutė, Emilija Trimailovaitė, Auksė Jakomaitė, Gabija Erlickytė, Ugnė Taliataitė, Rugilė Viskontaitė, Laurita Ambraškaitė, Beatričė Jankauskaitė, Mindaugas Pocius. „Biologinio apaugimo eksperimentas Pilies uostelyje ties Kruizinių laivų terminalu: organizmų įvairovės priklausomybė nuo plokštelių paviršiaus padengimo tipo“. Neringa Janukonytė, Eimantas Januška.