Mokslo ir žinių diena 

Šis rugsėjis, kaip ir kiekvienas,-  ypatingas… Šiąndien kartu su visa Lietuva minėjome vienybę, naują pradžią- siekį tobulėti, kilti naujų užmojų link. Šviesių minčių vedini ekologinių universitetinių klasių mokiniai sodino ąžuolą, kuris, viliamės, savo rausvai žaliais lapeliais šlamėdamas mums primins, kad su meile atlikti darbai visada prigyja. Skambių dainų, įkvepiančių linkėjimų kupina šventė teprimena, kad  atskubėjęs rugsėjis, kaip sakė žymus klasikas Juozas Erlickas,  „dažus išsirinkęs pačius tobuliausius/ darbuosis, kad būtų gražesnis pasaulis…“ Pasitikdami rugsėjį nuoširdžiai linkime mokytis svajoti, mylėti, ieškoti, nebijoti suklysti ir vėl pradėti iš naujo, jei to tik reikės. Tegul mūsų mylimų bendruomenės narių nuoširdus darbas ir pastangos sukuria erdvę pažinimui, ieškojimui ir tikslų įgyvendinimui. Su švente!