Mokinių dalyvaujamojo biudžeto rezultatai

Gimnazija šiais mokslo metais dalyvavo Mokinių dalyvaujamojo biudžeto iniciatyvos projektų konkurse. Gimnazistų idėjų sūkuryje  liko darbuotis 2es ir 3d kl. mokiniai. Žinoma, apetitas auga labai greitai, kai imi svajones įgyvendinti- pastačius minkštasuolį ima norėtis ir šviesesnių sienų, ir stalo namų darbams nusirašyti. O ką jau kalbėti apie lauko erdvę, kur saulės atokaitoje būtų galima grožėtis pušų ir smilgų kompozicijomis. Šį kartą pavyko padėti kertinius tolimesnių svajonių pamatus- įsigyti 5 minkštasuoliai 3-iam aukštui ir 3 lauko suoliukai vidiniam kiemeliui. Rezultatas jau matomas, šiomis įsigytomis priemonėmis gali naudotis visa gimnazijos bendruomenė. Tiesa, lauko suoliukai dar nesumontuoti dėl šaltų ir drėgnų orų, bet pavasaris jau ne už kalnų. Džiaugiamės galimybe pasinaudoti Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto lėšomis iš Jaunimo politikos plėtros programos, kurias mokiniams skiria Europos Sąjunga.