Moki žodį – žinai kelią

Balandžio 27 dieną į gimnazijos skaityklą buvo pakviesti antrų klasių mokiniai dalyvauti rusų kalbos viktorinoje „Moki žodį – žinai kelią“. Mokiniai savo antrosios užsienio kalbos žinias galėjo pritaikyti atlikdami įvairias užduotis: prisiminti daug rusiškų žodžių, suvenyrų, atspėti mįsles, taip pat prisiminti vaikystėje matytų animacinių filmų personažus. Renginį vedė 4e klasės mokinys Aleksandras Andrejevas. Atliktas užduotis vertino pavaduotoja Rasa Pragulbeckienė ir 4e klasės mokinė K. Filimonova bei 4a klasės mokinys T. Kondrotas.

I-ją vietą užėmė 2c klasė

II-ją vietą užėmė 2a ir 2b klasės

III-ją vietą užėmė 2d ir 2e klasės

Viktorina įrodė, jog mokiniai yra ne tik puikūs savo gimtosios kalbos puoselėtojai, bet stengiasi išmokti, suprasti kitas kalbas. Viktoriną ruošė rusų kalbos mokytojos I. Timofijčiuk, T. Darulienė.