MEPA protmūšis lygioms galimybėms

Tarptautinei moters dienai proga surengtame protmūšyje dalyvavo mūsų gimnazijos MEPA atstovai: Dominykas Pocius, Vanesa Niurnaitytė, Augustė Raveikytė, mokytoja Regina Mickutė tarp 70 komandų, atstovaujančių projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“#MEPALietuva. Protmūšio klausimai, žinoma, buvo susiję lyčių lygybės tema.  Įdomi protmūšio  dalis – teisinis lygių galimybių reglamentavimas ir  moters vaidmuo muzikos, meno raidoje . Dalyviai turėjo atsakyti, kiek moterų yra išrinkta atstovauti Lietuvai nuo 2004 m., kokios salos gyventojai į EP neišrinko nė vienos moters 2019 m. rinkimuose ir kiek metų praėjo nuo Lietuvos nepriklausomybės paskelbimo iki visuomenės balsavimo teisės pripažinimo moterims. Sakyti žodį deja būtų per griežta, bet lyderiaujančia komanda tapti nepavyko. Tačiau likome iš 70-ies komandų net 7 (nes būta komandų su vienoda taškų suma) ir net patyrėme šlovės akimirką, nokautuvusią visus dalyvius su vieninteliu mūsų teisingu atsakymu . Išsamius protmūšio rezultatus galite rasite čia: https://europa.eu/!Fg93bJ