Kviečiame dalyvauti

Po pirmo sėkmingo konkurso  ir išleistos mokinių rašinių knygos  Klaipėdos m. „Vėtrungės“ gimnazijos anglų k. mokytojai  jau antrą kartą organizuoja  Vakarų Lietuvos gimnazijų mokinių virtualų rašinio konkursą anglų kalba „Future challenges, big possibilities: youth can take action“. Nemažą iššūkį pirmojo konkurso organizatoriai ir dalyviai  atlaikė puikiai. Tikime, kad Jūsų entuziazmas ir noras dalyvauti užklasinėje  veikloje  atneš džiugesio visiems 2017 m. konkurse.Rašykite ir siųskite rašinius anglų kalba nuo  2017 m. spalio 9 d. iki spalio 29 d. nuostatuose nurodytu adresu ir užpildykite registracijos lentelę. Baigiamasis renginys ir dalyvių apdovanojimas numatomas 2017 m. gruodžio 1 d. Jūsų darbus vertins Vakarų Lietuvos gimnazijų mokytojai, Klaipėdos Universiteto, LEU universiteto, LCC universiteto dėstytojai ir studentai,  o visos komisijos darbui vadovaus LCC Universiteto Anglų kalbos  ir literatūros katedros vedėja, docentė  Robin Gingerich.

Detalesnę informaciją rasite nuostatuose arba  galite teirautis el. adresu: essay.vetrunge2017@gmail.com

Konkurso nuostatai: Virtualaus rašinio anglų k. konkurso nuostatai 2017

Birutė Buinevičienė, Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos anglų k. mokytoja-ekspertė, LAKMA atstovė Vakarų Lietuvai