Kviečiame bei dėkojame dalyvavusiems

Tarptautinė matematikos ir anglų k. olimpiada KINGS 2-12 kl. mokiniams kviečia prisijungti!

Žinome, jog esi sumanus ir jaunas talentas, ieškantis būdų įgauti naujų praktinių įgūdžių, panaudoti senuosius ir išbandyti savo žinias KITAIP. Tapk vienu iš mūsų! Čia Tavęs lauks kūrybingos ir novatoriškos, mįslingos ir įtraukiančios užduotys, kurias įveikęs pasieksi painaus kliūčių ruožo finišą ir būsi apdovanotas šauniais Kings liūtuko prizais.

Registruokis  www.kings.lt/registracija ir sudalyvauk: kovo 26 dieną matematikos bei balandžio 9 dieną anglų kalbos KINGS olimpiados pirmuosiuose turuose NEMOKAMAI!

Šią savaitę KINGS komanda pradėjo turą po Lietuvos mokyklas, norėdama asmeniškai aplankyti,  paspausti ranką ir įteikti DIPLOMĄ visiems rudenio semestre dalyvavusiems vaikučiams, kurie savo sumanumu ir kūrybingumu, motyvacija bei drąsa pasiekė neeilinių rezultatų tarptautinėje KINGS olimpiadoje. Vakar kingsai lankėsi mūsų gimnazijoje ir apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, bet sertifikatus įteikė ir sėkmingai pirmajame etape pasirodžiusiems mūsų mokiniams.

Sveikiname jauniuosius „Vėtrungės”  kingsiečius

• Pijus Petkevičius – Pirmojo lygmens diplomas už puikius rezultatus Kings matematikos olimpiadoje
  • Kornelija Ruzaitė – Pirmojo lygmens diplomas už puikius rezultatus Kings anglų kalbos  olimpiadoje
  • Monika Juodėnaitė – Antrojo lygmens diplomas už l.gerus rezultatus Kings anglų kalbos  olimpiadoje