Kovo 11-osios atgarsiai tėvų ir senelių prisiminimuose

Šiemet sukanka trisdešimt vieneri metai, kai 1990 m. kovo 11 d. buvo paskelbtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aktas. Vaikai, gimę tais jaunos laisvės metais, jau patys tapo tėvais. Jaunoji karta augo nepažindama sovietinio režimo draudimų ir muštro. Kad istorinė atmintis nenunyktų kaip neprižiūrimas augalas ir netaptų tik vadovėline tiesa, reikalingas gyvas žodis, jausmas, išgyvenimas, kurį dar mena vyresnės kartos. Mūsų gimnazijos mokiniai pakalbino savo tėvus, senelius, močiutes, kad šie papasakotų savo įspūdžius apie tą lemtingą Lietuvos istorijai dieną – Kovo 11-ąją. Savo brangiausius žmones prašnekino ir tai jautriai aprašė Roberta Rubežiūtė, 3e klasė, Deimantė Mickutė, 2c klasė, Monika Narkutė, 3c klasė, Vytautas Pučinskas, 3e klasė, Kamilija Kontrimaitė, 2a klasė, Samanta Barzdaitytė, 2c klasė, Egita Rimkutė, 3c klasė, Karolina Petravičiūtė, 1c klasė, Laura Barkauskaitė, 1d klasė, Viltautė Jašinauskaitė, 1 d klasė. Mokinių tekstai_Kovo_11 Meniškomis fotografijomis, kuriose užfiksuotas akimirkos virpantis grožis, pasidalino Erikas Tarasenko, 4c klasė, Roberta Rubežiūtė, 3e klasė ir Neda Zapasnykaitė, 2c klasė.

Savo mokiniams už kūrybiškumą nuoširdžiai dėkoja mokytojos Rita Meržvinskaitė-Pamparienė ir Kristina Lenartaitė-Gotaučienė