Konkursas “Pilietiškiausia klasė”

Birželio 20 dieną baigėsi visus mokslo metus vykęs “Pilietiškiausios klasės” konkursas, skirtas 1-2 gimnazijos klasėms. Jo metu gimnazistai patys organizavo įvairias pilietiškumo akcijas, renginius, rinko taškus už uniformos dėvėjimą, drausmę, lankomumą bei kitą veiklą. Aktyviai prisidėjo prie palaikymo Ukrainai vykdytų akcijų ir iniciatyvų. Šiemet sėkmė ir pilietiškas aktyvumas labiau lydėjo pirmas gimnazijos klases, todėl jiems ir atiteko prizinės vietos. III vietą konkurse iškovojo 1es klasė, II-oji atiteko 1et klasei, o pagrindiniu prizu- nemokama kelione ir I-a vieta džiaugėsi Ia klasė.

Dėkojame visiems konkurso dalyviams už parodytą pilietiškumą, aktyvumą bei kūrybiškumą. Linkime smagių ir turiningų atostogų! Konkurso kuratorės: Daiva Mickutė, Regina Mickutė