„Klauskime daktaro! Jūra gydo ar sargdina?”

Kovo 4 d. gimnazijos atstovai susitiko Lietuvos jūrų muziejaus organizuojamame ekoforumų cikle jaunimui „2050 m3 Baltijos. Distopija ar realybė?“.  Mūsų gimnazijai buvo skirta tema „Klauskime daktaro! Jūra gydo ar sargdina? Apie jūros poveikį gyviems organizmams”. Forumo atstove buvo mūsų gimnazistė Vidmantė Domarkaitė iš 2e klasės. Forumo svečiai –  gamtininkas, rašytojas Selemonas Paltanavičius, LJM biologas Remigijus Dailidė, LMS pirmininkė Raminta Kvėkšaitė, LJM savanorė Ugnė Čėsnaitė. Renginį moderavo Klaipėdos universiteto atstovė spaudai Dalia Grikšaitė. Gimnazijos pristatymą „Jūra gydo ar sargdina” parengė: Ugnė Lamsaitytė, kuri atliko M.K.Čiurlionio „Impromptu fis -dur”; šoko Gintarė Žukauskaitė, Neringa Janukonytė, Gustina Kubiliūtė; tekstą įgarsino Dominyka Paslavskaja;  filmuką montavo Edvinas Gikaras. Gimnazistės Vidmantės atsiliepimas: „Kovo 4 dieną atstovavau Klaipėdos ,,Vėtrungės” gimnazijos jaunimui tiesioginėje transliacijoje su Lietuvos jūrų muziejumi tema: ,,Jūra gydo ar sargdina”. Labai patiko dalyvauti šiame projekte, atrasti ir pažinti daug įdomių ir naujų dalykų. Pokalbis tiesioginėje transliacijoje buvo labai įdomus. Kalbėjo įtakingi žmonės, jaunimo atstovai ir be abejo kalbėjau aš. Šia tema visiems norėjome perduoti, jog tyla, harmonija, o ypač muzika yra stipriausias vaistas nuo įvairių, matomų ir nematomų, ligų. M.K. Čiurlionis savo kūryboje labai daug dėmesio skyrė mūsų jūrai. Muzika suteikia galimybę visiems susilieti su gamta, pajusti harmoniją su viskuo, kas supa mus aplink. Taigi, ši patirtis man buvo be galo didelė ir ją atsiminsiu dar ilgai”.