Klaipėdos krašto muzikos mokytojų konferencija „Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimas muzikiniame ugdyme“

Balandžio 13 dieną Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centre vyko Klaipėdos krašto muzikos mokytojų  konferencija „Mokinių pažangos ir pasiekimų vertinimas muzikiniame ugdyme“. Šioje konferencijoje dalyvavo ir mūsų gimnazijos 4B muzikos grupės mokiniai, kurie kartu su Vytauto Didžiojo gimnazijos mokiniais pristatė kompozicijas „Lietus“. Kompozicijos buvo įvertintos šiltais ir gausiais konferencijos dalyvių aplodismentais, o prasidėjus diskusijai mokiniai labai profesionaliai įvertino vieni kitų kompozicijas, patys įsivertino atliktą darbą, išklausė mokytojų ir konferencijos dalyvių nuomones. Tai buvo pranešimo  „Kūrybiniai vertinimo metodai muzikos pamokoje“ praktinė dalis, kurį skaitė „Vėtrungės“ gimnazijos ir Vytauto Didžiojo gimnazijų muzikos mokytojos. Nuoširdžiai dėkojame 4B muzikos grupės mokiniams dalyvavusiems ne tik konferencijoje, bet ir ne viename gimnazijos bei miesto renginiuose.

1. Arčiulytei Livetai 4A
  2. Balsiui Gintautui 4D