Kalėdinis tinklinio turnyras

^B090701EB2541F138B70137F4A99AE5AB48AEA7D11C61292A4^pimgpsh_fullsize_distrJau tapo tradicija, kad tinklininkės metus palydi tinklinio aikštelėje. Gruodžio 11d. sporto salėje vyko kalėdinis tinklinio turnyras, kuriame dalyvavo „Vydūno“ gimnazijos, Klaipėdos Valstybinės kolegijos, Tauragės sporto mokyklos ir ,,Vėtrungės“ gimnazijos  komandos.Tinklininkių žaidimas sirgaliams padovanojo nemažai puikių akimirkų.Komandos savo žaidimu turnyre išsirikiavo taip: I vieta-,,Vėtrungės“  komanda, II vieta-„Vydūno“ , III vieta- Tauragės sporto mokyklos , IV vieta- Klaipėdos Valstybinės kolegijos komanda. Nugalėtojai apdovanoti taure,o komandų geriausios žaidėjos – atminimo prizais. Kūno kultūros mokytojai nuoširdžiai dėkoja turnyro dalyviams už geras emocijas.

gr