IT varžybos 2019

2019 metų balandžio 4 dieną Klaipėdos mokslų ir technologijų parke vyko Klaipėdos miesto mokinių konkursas „IT varžybos 2019”. Į konkursą susirinko 8-ios Klaipėdos miesto ugdymo įstaigų komandos. Mokiniai varžėsi ne tik informacinių technologijų žinių taikyme, o ir pastabumo bei išmanumo rungtyje „QR Rebusai”, fizinio pasiruošimo rungtyje „Estafetė” bei bendravimo socialiniuose tinkluose rungtyje „Surink kuo daugiau Patinka”.Visos komandos atliko užduotis, dalinosi žiniomis ir pajautė bendravimo džiaugsmą. Vertinimo komisija išrinko tris geriausiai pasirodžiusias komandas, kuriomis tapo:

Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazijos komanda „ABAKAS” užėmusi I vietą;

Klaipėdos Licėjaus komanda „3GT” užėmusi II vietą;

Klaipėdos „Ąžuolyno” gimnazijos komanda „Ne2rniV2” užėmusi III vietą.

Ačiū dalyviams. Ačiū Klaipėdos „Vėtrungės” gimnazijos 2E klasės savanoriams. Iki susitikimo kitais metais.

Organizatoriai: Klaipėdos „Vėtrungės” gimnazijos mokytojai Ramunė ir Leonas Šimkai