Išvyka į verslumo ir inovacijų stovyklą

Praėjusį savaitgalį jaukioje sodyboje ant Šventosios kranto rinkosi versliausi Klaipėdos regiono moksleiviai. Tarp jų ir mūsų gimnazijos trečiokai – Gabrielė Piekutė, Adomas Raibužis, Aldas Pakėnas ir Evaldas Petkus. Ekspertų ir praktikų padedami, gimnazistai net 24 val. generavo verslo idėjas, mokėsi jas vystyti, kūrė verslo planą ir tobulino viešojo kalbėjimo bei darbo komandoje įgūdžius. Geriausių idėjų sąraše atsidūrė Aldo komandos idėja sukurti programėlę, kuri padėtų surasti vyksiančius renginius įvairiuose miestuose, Evaldo komandos idėja šalmas-kirpėjas, kuris galėtų ne tik padaryti šukuoseną, bet ir parodyti, kaip atrodysi su pasirinkta šukuosena, Gabrielės komandos socialinė idėja – asmeninė kava pagal psichologinį testą. Geriausia buvo išrinkta Adomo komandos ekologinė idėja žaliasis angaras, tai yra žalio, derlingo ploto nuoma didžiausiuose miestuose.Šią puikią verslumo ir inovacijų stovyklą organizavo viena didžiausių nevyriausybinių organizacijų pasaulyje – Lietuvos Junior Achievement.