„FILMUOK. MONTUOK. DALINKIS“ 2022

Respublikiniame vaizdo technologijų konkurse „FILMUOK. MONTUOK. DALINKIS“ 2022 po daug nuoširdaus darbo, 11 komandų nerimo ir laukimo, po įdomių trumpametražinių filmų „MES kartu ir MES stiprūs!” peržiūrų, po ypatingai draugiškos konkurso atmosferos, po griežtos ir profesionalios komisijos vertinimo ir argumentų, Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos komanda pelnė I vietą „Слава, свобода і єдність“ (Šlovė, laisvė ir vienybė)
Konkurso dalyvius vertino: Nerijus Kuprius, Menų ir humanitarinių mokslų svetainės įkūrėjas BoredPanda,  režisierius Tomas Jašinskas iš teatro  „Teorema“ ir Vytautas Jurevičius D. Spot skaitmeninės kūrybos agentūros vadovas,
Džiaugiamės 3a ir 3e klasės mokiniais Gustu Bendžiumi, Vidmante Domarkaite,  Samira Osman, Ginte Paliakaite,  Bernardeta Zeicaite, Darija Pyslkaja,  Aironu Daubariu, Saule Martinkute ir Ervinu Dambrausku bei dėkojame mokytojai Ramunei Šimkuvienei.
LINKIME nesustoti, kurti, tobulėti! Jūs šaunuoliai!