„Dainuok lietuviškai, dainuok apie Lietuvą”

IMG_0205-2 - Copy
IMG_0278-2
IMG_0266-2
IMG_0264-2
IMG_0259-2
IMG_0252-2 - Copy
IMG_0250-2
IMG_0249-2
IMG_0242-2
IMG_0234-2 - Copy
IMG_0286-2

Warning: getimagesize(/home/vetrunge/domains/vetrungesgimnazija.lt/public_html/wp-content/uploads/photo-gallery/thumb/IMG_0205-2 - Copy.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /home/vetrunge/domains/vetrungesgimnazija.lt/public_html/wp-content/plugins/photo-gallery/frontend/views/BWGViewSlideshow.php on line 269
IMG_0205-2 - Copy

Vasario 16-oji – Valstybės atkūrimo diena – tai mūsų tautos nacionalinė šventė. „Vėtrungės” gimnazija šią svarbią datą vasario 12d.  minėjo  festivaliu – konkursu “Dainuok lietuviškai, dainuok apie Lietuvą”. Šis konkursas jau tapo mūsų gimnazijos gražia tradicija norint nuoširdžiai švęsti Lietuvos istorinę datą. Renginyje dalyvavo apie šimtas moksleivių iš įvairių Klaipėdos miesto mokyklų. Mokiniai nuostabiausiomis dainomis apie Lietuvą ir meilę Tėvynei tarytumei papasakojo VISĄ Lietuvos istoriją.

I-ąją vietą laimėjo „Ąžuolyno“ gimnazijos ansamblis, o mūsų merginų ansamblis „Still“ iškovojo II –ąją vietą. Kolektyvai iš Vytauto Didžiojo, “Ąžuolyno”, Vydūno, „Aukuro”, „Varpo”, Gedminų, Hermano Zudermano, Simono Dacho gimnazijų ir progimnazijų buvo apdovanoti padėkos raštais, nominacijomis bei prizais. Taip pat šie visi dalyviai prisijungė prie Lietuvos nacionalinių jaunimo organizacijų iniciatyvos „Su gimtadieniu, Lietuva!”, kurią organizavo Mokinių taryba. Komisijos pirmininkė Vitalija Valeikienė, Kretingos kultūros skyriaus liaudies muzikos kolektyvo “Kitep” vadovė, pasidžiaugė talentingais jaunuoliais ir šauniais Klaipėdos miesto pedagogais, kurie puikiai paruošia kolektyvus bei geba dainomis ugdyti  jų pilietinę dvasią.

Konkursui besiruošiant muzikos mokytoja organizavo ir II-ų gimnazinių klasių rašinių konkursą „V.Kudirka „Tautiška giesmė“. Konkursui buvo pateikta daugiau nei šimtas rašinių, o absoliučia konkurso nugalėtoja tapo 2a gimn.kl. moksleivė Gabija Prabulbeckytė. Taip pat Gabija lyderiavo ir lietuvių kalbos mokytojos N. Globienės organizuotame straipsių rašyme apie V.Kudirką. Sveikiname Gabiją su puikiais laimėjimais.

Dėkojame visiems gimnazijos mokytojams ir mokiniams padėjusiems organizuoti šį Klaipėdos miesto mokyklų festivalį– konkursą.

Muzikos mokytoja