14m3 Baltijos 2050 I Distopija ar Utopija?

2020 m. gruodžio 11 d. 2e klasės gimnazistai dalyvavo nuotoliniame LJM renginyje „14m3 Baltijos 2050 I Distopija ar Utopija?”. („Vėtrungės“ gimnazija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos jūrų muziejumi, siekdama aktyviai įtraukti jaunimą į mieste vykdomą projektą „Klaipėda – Europos jaunimo sostinė 2021m.“ ir dalyvauti šio projekto Solidarumo platformos socialiniuose eksperimentuose „Patirk mane“). 16 -ai uostamiesčio mokyklų – dalyvių buvo įteiktos ir pirmosios projekto užduotys.

„Vėtrungei “ teko užduotis apie jūros poveikį gyviems organizmams „Klauskime daktaro! Jūra gydo ar sargdina?” Šią temą mokiniai pristatys  2021 m. vasario 26 d. vyksiančiame forume. Pristatymus mokyklos turės parengti pagal vieną iš pateiktų formų: muzikinis pasirodymas (šokis, daina), literatūrinis žanras, eksperimentas, video siužetas, madų šou, paroda (dailė, fotografija, skulptūra, rankdarbiai). Šiandienos renginio „14m3 Baltijos 2050 I Distopija ar Utopija?” akimirkos mūsų mokiniams sukėlė didžiulę sumaištį. Pasak jų, šokio forma persikėlę į 2050-uosius ir pabandę įsivaizduoti, kas gali atsitikti jūros gyvūnams, apėmė baimė, jog Klaipėdą ištiks apokalipsė. Bet turbūt tam vėtrungiečiai ir dalyvauja čia, kad to niekada neatsitiktų, o meninė išraiškos forma tebūtų blogas sapnas ir gera pamoka.