Susipažinome su gimnazijos aplinka

Kultūros ir turizmo dieną 1-2 klasių mokiniai dalyvavo orientaciniame konkurse „Pažinkime gimnazijos aplinką”. Spalio 15 d. mokiniai nepabūgo vėjo ir krapnojančio lietaus, krentančių lapų ir šlapios žolės. Visi tyrinėjo žemėlapius, naudojosi kompasu, žingsniamačiu ir kitomis IT technologijomis. Galima sakyti, jog „Draugystės” parko teritorija buvo apsupta susirūpinusių veidų minia, įdėmiai nagrinėjančia žemėlapius, matuojančia ir skaičiuojančia stadiono žolės plotą ir kt. Pasirodo, jog nelengva užduotis buvo nustatyti medžių rūšis ir susieti jas su tautosaka ar grožinių tekstų ištraukomis.

Pagarbus ryšys su mus supančia aplinka gali padaryti mus neįveikiamus.  2a klasės mokiniai buvo uoliausi ir surinko net 47 taškus. Sveikiname visus dalyvius. Didžiuojamės Jūsų entuziazmu ir noru pažinti.