Moderni ugdymosi erdvė bibliotekoje-skaitykloje

Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo
www.esinvesticijos.lt

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Modernių ugdymosi erdvių sukūrimas Klaipėdos miesto progimnazijose ir gimnazijose“ (projekto kodas 09.1.3-CPVA-R-724-31-0006). Projektas yra įgyvendinamas pagal 2018 m. vasario 19 d. tarp Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos ir viešosios įstaigos Centrinės projektų valdymo agentūros pasirašytą projekto finansavimo sutartį.  Projekto „Modernių ugdymosi erdvių sukūrimas Klaipėdos miesto progimnazijose ir gimnazijose” tikslas – pagerinti ugdymo paslaugų kokybę Klaipėdos miesto progimnazijose ir gimnazijose. Pagal šį projektą „Vėtrungės” gimnazijoje  sukurta ir modernizuota  bibliotekos-skaityklos erdvė bei  įsigyta nauja įranga ir baldai. Atnaujinta,  komfortiška, estetiška ir  funkcionali edukacinė erdvė sukūrė šiuolaikišką mokymosi aplinką mokiniams ir mokytojams.