Sveikiname

2021 m. sausio 8 d. vyko Lietuvos mokinių 11 kl. anglų kalbos olimpiados Klaipėdos miesto etapas, kuriame dalyvavo 26 mokiniai iš 15 mokyklų. Mokiniai pirmą kartą Lietuvos olimpiadų istorijoje varžėsi  dviejų dalių nuotolinėje olimpiadoje: stebėjo Londono televizijos ITV žinių laidą „This Morning“, o po to rašė 350 žodžių straipsnį tinklaraščiui. Kol kompetentinga komisija vertino rašto darbus, mokiniai poromis jungėsi į virtualų kambarį, kuriame kalbėjo su nepažįstamu mokiniu iš kitos miesto mokyklos. Per 5 minutes jie turėjo pasiruošti (stebint vertintojams) ir bendrauti nurodyta tema, kuri buvo pateikta lietuvių kalba.  Beje, visos temos buvo susietos su  LRT Metų apdovanojimais už  2020-ųjų metų  kilnius darbus.

Mūsų gimnazijai atstovavo  Simona Zambrinaitė (mokyt. Simona Jonėnienė) ir  Ignas Montvydas (mokyt. Regina Joneikytė ) , kuris  laimėjo II vietą ir atstovaus Klaipėdos miestui respublikinėje olimpiadoje Vilniuje. Simona užėmė garbingą VI vietą.

Birutė Buinevičienė, anglų k. mokytoja, vertinimo komisijos pirmininko pavaduotoja