Vėtrungiečiai miesto gimnazistų „Interpretacinio skaitymo“ konkurse anglų kalba

2015 m. lapkričio 19 d.  Ąžuolyno gimnazijoje vyko raiškaus skaitymo anglų kalba konkursas „Interpretive Reading“. Jame dalyvavo daugiau nei 20 mokinių  iš „Baltijos”, „Ąžuolyno”, VDG, „Varpo” ir „Vėtrungės” gimnazijų.  Konkurse dalyvavo keturios Vėtrungės gimnazijos mokinės: Roberta Gaudiešiūtė 1A (mokyt. Jurga-Austėja Čižinauskaitė), Neringa Baronaitė 2A (mokyt. Birutė Buinevičienė), Emilija Tautkevičiūtė 3 (mokyt. Ramunė Klimienė), Deimantė Juodzevičiūtė 4E (mokyt. Raimonda Raškevičė). Konkurso dalyviai varžėsi  suskirstyti į dvi amžiaus grupes: 1-2 ir  3-4 gimn. klasių. Dalyviai angliškai skaitė ištraukas iš pasirinktų knygų. Skaitovai didelį dėmesį skyrė ne tik kalbos raiškumui, bet ir vaizdingumui, todėl kiekvieno pasirodymas priminė ištrauką iš spektaklio. O dvi žiuri komisijos, kurioms vadovavo profesoriai iš LCC universiteto Sharon Bytwerk ir Randy Bytwerk, vertino: kūrinio ir dalyvio prisistatymo įtaigumą, anglų k. tarimo kokybę, autoriaus minčių supratimą ir interpretavimą, pasirodymo laiko ir tempo santykį.  Visos mūsų  gimnazijos atstovės grįžo įvertintos gausiais žiūrovų plojimais, sirgalių pagyromis ir dalyvio pažymėjimais, o Neringa Baronaitė 2A  laimėjo II-ąją vietą  1-2 gimnazijos klasių dalyvių grupėje.  Sveikiname  Neringą, Robertą, Emiliją ir Deimantę garbingai atstovavusias “Vėtrungės” gimnaziją.

Birutė Buinevičienė, anglų k. mokytoja, vertinimo komisijos narė