Verslumo ir karjeros diena

Vasario  5 d. „Vėtrungės“ gimnazijoje vyko netradicinio ugdymo diena, skirta karjeros ugdymui  „Verslumo ir karjeros diena“. Tokiu būdu siekiama gimnazistams sudaryti sąlygas ugdyti(s) karjeros kompetencijas, kad būtų galima sėkmingai pasirinkti tolesnę mokymosi kryptį, profesiją, darbinę veiklą. Pirmų klasių mokiniams vyko finansinio raštingumo paskaita „Trys stiklainiai. Kaip teisingai skaičiuoti?“ (Saulius Kromalcas, SMK). Vieni antrokai su lektore Laura Preikšaitiene buvo panirę stiliaus paieškose „Stilius ir mada“ (SMK), kiti su KVK Studijų ir karjeros centro vadove Vilma Bridikiene, aptarė karjeros planavimo ypatumus  „Karjera šiuolaikiniame pasaulyje. Grėsmės ir galimybės“. Trečių klasių gimnazistai dalyvavo dinamiškoje nuotolinėje „Kūrybiškumo pamokoje“, kurios tikslas – atrasti ir ugdyti asmenines kūrybiškumo galias. Su mokiniais bendravo „X Faktorių“ laimėjusios grupės „120“ narys Dovydas Laukys ir atlikėjas Vilius Popendikis. Šiuo metu vaikinai dirba Socialinių mokslų kolegijoje.  Aktualiausia ši diena buvo ketvirtokams, kurie aktyviai dalyvavo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto lektorės Silvijos Butkutės paskaitoje „Karjeros planavimo ABC“. Nemaža 3-4 kl. gimnazistų auditorija domėjosi studijų galimybėmis užsienyje “Renkuosi ateitį sau“. Studijų užsienyje koordinatorė Roberta Paškevičiūtė (Kalba.lt) pristatė kaip, kur ir kokias studijas pasirinkti, kodėl rinktis studijas užsienyje, į kokius klausimus reikia atsakyti prieš pasirenkant studijų šalį.

Nuoširdžiai dėkojame už šios edukacinės dienos veiklas lektoriams ir socialiniams partneriams iš SMK, ISM, KVK, Kalba.lt.