Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ renginių akimirkos

Kovo 27 dieną Klaipėdos mokyklų  („Vėtrungės”, Vydūno, Eduardo Balsio gimnazijos; Turizmo , Statybininkų, Laivų statybos ir remonto mokyklos; Gedminų ir Ievos Simonaitytės pagrindinės mokyklos bei  Gilijos pradinė mokykla) mokiniai dalyvavo renginyje „DRAUGYSTĖS ABC”, skirtame veiksmo savaitei BE PATYČIŲ paminėti. Renginys prasidėjo mokinių eisena ir akcija, kviečiančia nesityčioti – buvo dalijamos skrajutės ir „gėlės draugui”. Vėliau  mokyklų komandos Naujojo turgaus aikštėje pristatė meninę programą: Gilijos ir  Ievos Simonaitytės mokinukai  sudainavo dainą „Draugystė”, Vydūno gimnazijos atstovai grojo skudučiais, o Gedminų pagrindinės mokyklos, „Vėtrungės” ir Eduardo Balsio gimnazijų mokiniai atliko kūrinį „Reikia draugą turėti”. Renginio metu Klaipėdos mokyklų ugdytiniai pristatė plakatus bei šūkius prieš patyčias.

Gimnazijos bendruomenė džiaugiasi puikia iniciatyva dėkodama 1a gimn.kl. auklėtiniams ir jų vadovei R.Baltrimienei , muzikos mokytojai V.Auglienei ir Gitaristų studijos vadovui T.Jurėnui bei jo būrelio nariams už dainos pristatymo paruošimą. Taip pat dėkojame už plakatų prieš patyčias pateikimą 1a, 1b, 1d, 2b, 2e gimn. klasių mokiniams ir jų vadovėms.

Socialinė pedagogė R.Liudienė