Tradicijos, kurios sukelia ryškias ir malonias emocijas

Kaip viena akimirka su didžiuliu glėbiu darbų prabėgo gegužė – Šeimos mėnuo. Kiekvienas iš mūsų turime savo mylimą šeimą, kurioje kiekvienas esame svarbus ir reikalingas. Čia kuriamos ir puoselėjamos prasmingos tradicijos, dar labiau sustiprinančios šeimos saitus. Gegužės 17 d. tęsiant vieną iš gražiausių tradicijų,   kuomet žydi sodai, baigiasi mokslo metai, šiuolaikinių šokių kolektyvo „Mi Vida“ merginos į „Vėtrungės“ gimnazijos aktų salę sukvietė pačius brangiausius žmones – tėvelius, senelius, broliukus ir sesutes, gerbiamus ir mylimus mokytojus, draugus į tradicinį Šeimų renginį „Obuolys nuo obels 2017“. Sukvietė, kad padėkotų už rūpestį, meilę ir dėmesį, už palaikymą ir padrąsinimą įgyvendinant savo svajones, išreiškiant  savo talentą ir gebėjimus šokyje. Neliko abejingų stebint paskutinį kartą šokančias ir nuoširdžiai besišypsančias abiturientes – Gabiją Pragulbeckytę (4a), Mantę Raibužytę (4b), Dianą Vičkutę (4b) ir Emiliją Lenkauskaitę (4b).

Ir džiugi, ir graudi mokytojo dalia. Kiekvienais metais vienus mokinius pasitinkti, kitus išlydi…  Nuriedėjo spindinti ašarėlė ir šiemet, kai ekrane besikeisdamos viena po kitos skaidrės ir šokio mokytoja Vida Ruikienė apkabinusi jauniausią kolektyvo šokėją Deimantę Palekaitę (2d), pasakojo apie nuo pirmos iki paskutinės dienos kartu praleistas įsimintinas ir nepakartojamas akimirkas. O didžiausia dovana bei staigmena merginoms ir jų šeimoms buvo lietuvių kalbos mokytojos Ingos Leonavičienės ir jos vyro Nerijaus sušokti šokiai – Argentinos tango ir Bačiata. Tai pats geriausias patvirtinimas, kad visi esame viena didelė šeima. Sakome nuoširdų ačiū visiems už parodytą dėmesį, plojimus ir gerą nuotaiką.

Linkime visiems gražios vasaros, o abiturientėms sėkmės skrydyje į naujas,  dar neatrastas, bet jų laukiančias gyvenimo erdves.