2018 m. kovo 2 dieną Šiaulių Universitete vyko Tarptautinė konferencija „Moksleivių matematikos, ekonomikos ir informacinių technologijų projektiniai darbai“ . Tarp 52 pranešimų buvo ir Klaipėdos „Vėtrungės“ gimnazijos mokinių pranešimai. Ib klasės mokinys Mantas Lukošius pristatė savo sukurtą programėlę mobiliajam įrenginiui „Chemijos skaičiuotuvas”. Ib klasės mokinių komanda Laurynas Gailius, Justas Komža, Arnas Vaicekauskas ir Klaipėdos „Ąžuolyno“ mokinys Rokas Tiškus pristatė savo sukurtą matematinį žaidimą „Zomb+“.  Ie klasės mokinys Lukas Pustelnikovas pristatė pranešimą apie jo sukurtą žaidimą Micro:bit įrenginiui – „Skačis“.  Ie klasės mokinys Rytis Šertvytis papasakojo apie jo sukurtą programą Micro:bit įrenginiui „Žifilass“. Džiaugiamės puikiais mūsų mokinių pasirodymais. Sėkmės jiems tolesnėje kūryboje. IT mokytojai Ramunė ir Leonas Šimkai.