Sveikiname badmintonininkes

Kovo 1-ąją vyko Klaipėdos miesto ,, Mero taurės’‘ badmintono varžybos. Jose sėkmingai mokyklą atstovavo  ir 1-ąją vietą iškovojo mūsų moksleivės: Gabija Mockutė 1e, Augustė Malinauskaitė 2e ir Vasarė Žorniakaitė 1a.  Į Delfi arenoje vykstančias Lietuvos mokyklų žaidynių finalines badmintono varžybas susirinko virš šimto badmintoną mėgstančių moksleivių iš visos Lietuvos. Lietuvos mokyklų žaidynės (anksčiau Lietuvos mokinių olimpinis festivalis) – tai puikus renginys, kuris jau devintus metus kviečia bendrojo ugdymo mokyklas į  įvairių sporto šakų varžybas. LMŽ – tai didžiausias sporto renginys Lietuvoje, kurį globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Lietuvos mokyklų žaidynių tikslas – per sportą ugdyti sąmoningą, pilietiškai aktyvų žmogų, puoselėjantį tautines vertybes. Gabija Mockutė atkaklioje vienetų kovoje laimėjo 2-ąją vietą. Sužaidus vienetų ir dvejetų varžybas mūsų gimnazistės užėmė 6 komandinę vietą tarp 18 respublikos komandų. Šaunuolės!