Sveikiname

Balandžio 4d. Klaipėdos universiteto „Aula Magna“ konferencijų salėje vyko respublikinė 6-oji mokslinė mokinių konferencija „Tolerantiška mokykla – saugi visuomenė“, kurią organizavo Klaipėdos universitetas, Klaipėdos m. savivaldybės administracija bei Labdaros ir paramos fondas „Dvasinės pagalbos jaunimui centras“. Konferencijoje dalyvavo 40 mokyklų iš įvairių Lietuvos regionų: Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Tauragės, Vilkaviškio, Mažeikių, Plungės ir kt. Šioje konferencijoje mūsų gimnazijai atstovavo Urtė Bartašiūtė ir Arnas Vaicekauskas. Jų pranešimas „Apsispręsk“ pelnė net 2 nominacijas- Geriausio 2019m. pranešimas , o taip pat ir Daugiausiai konferencijos dalyvių palaikymo sulaukęs pranešimas. Sveikiname Urtę ir Arną už puikų pasirodymą bei šaunų gimnazijos reprezentavimą. Dėkojame, kad garsinat „Vėtrungės” gimnazijos vardą mokslinių konferencijų metu.