Sveikiname

Kovo 20 d. vyko Ievos Simonaitytės moksleivių meninio skaitymo konkursas. Į antrąjį turą pateko Matas Matijošaitis, 1e (mokinį ruošė mokytoja K.Adomavičienė). Matas skaitė I.Simonaitytės „Viliaus Karaliaus” ištrauką. Sveikiname ir linkime „karališkos” sėkmės kovo 28 d.

Mokiniai konkurso metu skaitė vieną laisvai pasirenkamą kūrinį arba I. Simonaitytės kūrinį ar kūrinio ištrauką apie ją. Skaitovų konkurse buvo vertinamos dvi amžiaus kategorijos: 1-8 klasės moksleiviai ir 9-12 klasės mokiniai. Šiais metais  meninio skaitymo konkurse dalyvavo Mažeikių, Palangos miestų ir rajonų 38 moksleiviai.  Baigiamajame renginyje, kuris vyks kovo 28 d., bus apdovanoti ne tik mokiniai, bet ir juos paruošę mokytojai.