Sveikiname

Didžiausi sveikinimai „Vėtrungės” gimnazijos moksleivėms, sėkmingai pasirodžiusioms piešinių konkurse – parodoje „Nupieškime Lietuvos atkūrimo šimtmetį pasitinkančią Klaipėdą”, kurį suorganizavo Lietuvos socialdemokratų partijos Klaipėdos skyrius. Šiais metais konkurse dalyvavo ypač gausus moksleivių būrys – daugiau kaip 10 000. Mūsų gimnazijos kūrybingosios moksleivės laimėjo 4 prizines vietas. Dėkojame Brigitai Visialgaitei (2c kl.) – I vieta 9 – 10 kl. amžiaus grupėje, Sabinai Kravčeninaitei (2c kl.) – II vieta 9 – 10 kl. amžiaus grupėje, Lėjai Lyvens (3b kl.) – II vieta 11 – 12 kl. amžiaus grupėje, Erikai Žukauskaitei (3b kl.) – PAGUODOS prizas. Linkime su savo kūrybiniais darbais laimėti dar ne vieną konkursą.

Dailės mokytoja Asta Petrutienė.