„Sveikiausia mokykla” uždarymo renginys

Konkursas  „Klaipėdos sveikiausia mokykla“  pasiekė finišą gegužės 17 dieną. Šio konkurso uždarymo šventės renginys vyko  mūsų gimnazijoje.  Konkurse dalyvavo 10 Klaipėdos miesto mokyklų. Sulaukėme svečių iš Klaipėdos miesto Visuomenės sveikatos biuro, taip pat sveikinimo žodį tarė Klaipėdos miesto mero pavaduotoja  J. Simonavičiūtė. Uždarymo šventė prasidėjo gimnazijos merginų ansamblio dainomis, kurioms vadovauja muzikos mokytoja ekspertė Vida Auglienė. Šiame konkurse „Vėtrungės“ gimnazija iškovojo prizinę II-ąja vietą ir gavo dovanų 500 Eur vertės čekį. Dėkojame visai gimnazijos bendruomenei už dalyvavimą konkurse ir padėjusiems iškovoti „Klaipėdos sveikiausios mokyklos“ prizą. Linkime ir pasibaigus konkursui gyventi aktyviai ir sveikai.

Socialinė pedagogė Rūta Liudienė