„Svajonių komandos’’ renginiai

Sausio mėnesį projektas ,, Svajonių komandos’‘ tęsiasi nuotoliniu būdu. Jaunųjų lyderių komandos iš ,,Vėtrungės‘‘ ir ,,Santarvės‘‘ mokyklų pravedė nuotolinį renginį ,, Sportas jungia skirtingus žmones . Tarpkultūriškumas‘‘. ( U.Taliataitė 1e, M.Pocius 1e, kūno kultūros mokytoja L.Ložienė, J.Guz, V. Fadeeva, kūno kultūros moktoja N.Jančenka- ,,Santarvės‘‘ progimnazija). Renginyje dalyvavo ,,Santarvės‘‘ progimnazijos 6a ir 6c mokiniai, auklėtojos Natalija ir Jelena. Renginio metu buvo pristatyta ,, Svajonių komandos‘‘ veikla. Diskutavome kas yra tarpkultūriškumas, kuo jis patrauklus ir įdomus? Susipažinome su Klaipėdos m. savivaldybės tautinių kultūrų centru. Nepamiršome ir Olimpinių žaidynių, jų istorijos ir reikšmės Pasaulio tautoms. Mokiniai atsakė į klausimus apie sportą, bei įvairius papročius „Kahoot” , atliko pramankštą pagal įvairių šalių muziką. Aktyviausieji buvo apdovanoti prizais, o visi dalyviai – padėkos raštais. Dėkojame visiems dalyviams ir tikimės tolesnio bendradarbiavimo.