Vetrunge (5 of 9) [1600x1200]

I-ų gimn.kl. suskirstymas į klases

PRANEŠAME, JOG LAISVŲ VIETŲ

Į I-II GIMN.KLASES NĖRA

• Nepatekusius mokinius į mūsų gimnaziją prašome atsiimti dokumentus darbo dienomis nuo 9.00  iki 15.00 val.
  • Visiems būsimiems gimnazistams reikia pristatyti-atsiųsti nuotrauką el.adresu fotovetrunge@gmail.com iki 2016 07 31, kuri reikalinga elektroninio mokinio pažymėjimui gauti . Planuojama, jog pažymėjimas bus skirtas lankomumo kontrolei, transporto bilietui papildyti, bibliotekos ir nemokamo maitinimo apskaitai vykdyti. Geriausia, jog nuotrauka  būtų dokumentinė, baltame fone. Nuotraukos pavadinimas – Pavardė Vardas.  Reikalavimai nuotraukai – spausti čia.
  • Būsimus gimnazistus kviečiame pasimatuoti mokyklines uniformas „Vėtrungės“ gimnazijoje liepos 4 d. 11.00-12.00 val. I a. Užsisakant reikia turėti avansą už audinį.  Galima kreiptis tiesiogiai į L.Zaveckienės firmą „Romantė“ Kvietinių g. 1, Gargždai . Telefonas: 8 618 64464