Saugumas internetinėje erdvėje

imagesŠiuolaikiniame pasaulyje pavojai tyko už kiekvieno kampo ir kartais būna sunku jų išvengti, ypač paaugliams gimnazistams. Tad šiandien (lapkričio 16 dieną) Ie ir IIe gimn. klasių vadovės D.Ivaškevičiūtė ir R.Balsevičienė suorganizavo teminę klasės valandėlę tema „Saugumas internetinėje erdvėje“ ir pasikvietė dvi atstoves iš Klaipėdos miesto policijos komisariato. Pareigūnės išsamiai papasakojo apie internetinėje erdvėje slypinčius          pavojus, priminė apie etikos taisyklių laikymąsi bendraujant internete bei supažindino su baudžiamosiomis ir administracinėmis nuobaudomis nesilaikant šių taisyklių. Mokiniai buvo labai aktyvūs, noriai bendravo su pareigūnėmis ir drąsiai uždavinėjo jiems rūpimus klausimus. Pasibaigus klasės valandėlei mokiniai pasidžiaugė įgiję naujų žinių ir susipažinę su pareigūnėmis. Tikimės ir tolimesnio sėkmingo ir produktyvaus bendradarbiavimo.