PUPP rezultatai

Pagaliau, bet galėjo būti ir geriau… Baigėsi   su nerimu Jūsų  lauktas pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas. Jis buvo sėkmingas visiems. (2016m. pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo analizę rasite gimnazijos tinklalapyje, paspaudę skyrių „Ugdymas – Tyrimai“). Tačiau noriu priminti, kad mokslo metai dar nesibaigė ir atsipalaiduoti dar anksti. Paskutinė mokslo metų diena – birželio 3-oji. Tam, kad įgytumėte pagrindinio  išsilavinimo pažymėjimą, būtini teigiami metiniai įvertinimai iš visų mokomųjų dalykų(mažiausias balas-4). Didžiuojamės mokiniais, kurie PUPP išlaikė 9-10 balais.

Lietuvių kalba
Dovydas Pranauskas 2d
Jokūbas Grikšas 2e
Goda Maciulevičiūtė 2e

Mieli mokiniai, niekada nepamirškite, kad gyvenime išlieka tik  gėrio ir grožio tikrieji idealai – draugystė, pagarba, atsakomybė. Tegul  užtenka Jums ištvermės, mokėjimo siekti užsibrėžtų tikslų.

Direktoriaus pavaduotojas R. Dobranskis